Secretul banilor: Educatia Financiara pe care nu o înveti la scoala

Elevii Colegiului Mihail Cantacuzino au intrat in universul unei vieti financiare de succes odata cu participarea la lansarea cartii “Secretul banilor: Educația Financiara pe care nu o inveti la scoala” scrisa de Irina Chitu.

In cadrul acestei prezentari, au aflat cum sa se ridice pe propriile picioare financiare, sa devina stapani pe propriile destine, sa capete expertiza in cumparaturi si sa aleaga cu intelepciune, fara sa-si goleasca buzunarele, precum si sa navigheze pe internet fara griji.

A fost o adevarata calatorie an lumea banilor, unde le-a fost deschisa harta independentei financiare.
Toti participantii au primit un exemplar gratuit al cartii “Secretul Banilor” si au castigat sansa de a participa la un webinar exclusiv pentru adolescenti!